Черен списък с измамници: viewtopic.php?f=6&t=77154

[Оплакване от Сървър Админ] -- Jailbreak Extreme.

Заключена
Потребителски аватар
Nelly ღ✿ ←
Ултра потребител
Ултра потребител
Регистриран: 04 дек 2017 22:01
CS Nick: Мартин
Настроение: Мартин
Име: Мартин
Месторабота: При Мартин <3
Steam ID: Мартин
Интереси: Мартин <3
United States of America

13 авг 2018 07:03

1. Ник на админа, извършил нарушението: (Трябва да е ясно и точно както в играта!) pashata
2. Какво е направил: На демото се вижда ясно, как още в началото на рунда избягах за да бунтя. След което мисля че той се ядоса че ще бунтя, и написа че ако аз съм терикат и той може да е терикат, даде си godmode без никакъв смисъл, и даде команда freeze v futbolni vrati 2 vs 3, друг играч му написа че няма как понеже сме 6 (дори и да съм избягала..) Така и така не си махна godmode, и след няколко пъти като му казах че е забранено, реши да даде безмислено оправдание като "shte igraq futbol s vas".
3. Демо/снимка на нарушението: Цък.
4. Сървъра, в който се е провинил: Jailbreak Extreme
5. Вашето име в играта: Nelly
SpoilerShow
Допитала съм се до член на Екип Банове за случката, тя е от вчера, за да знам какво да правя.
:brokeback: (h)

Изображение

Изображение
Потребителски аватар
Mihailov 02072015
Екип Банове
Екип Банове
Регистриран: 14 юни 2017 19:07
CS Nick: Mihailov
Настроение: Страхотно
Име: Ангел
Интереси: Александра Георгиева <3
Контакти:
Bulgaria

13 авг 2018 07:11

Сървър Администраторът е виновен, защото си позволява да си измисля собствени правила и да се оправдава. Също така е виновен, защото ти прецака бунта и се прави на важен. Не е уточнил предварително, че ще играе с вас и че ще си сложи godmode(преди да избягаш) и затова е виновен, за проваленият бунт. Съветвам Сървър Администраторът, когато не му изнася дадена ситуация, да е приеме, а не да се прави на тарикат като си слага без реални основания godmode. Оправданието, че са били 5 затворника при него, а 6-тия е избягал, не му дава правото да прецаква бунтуващия се. Обезсмисля се играта по този начин. Или отива в опит да убие бунтовника и да продължи това, което иска, или не се оправдава.
SpoilerShow
.": Exo-k .":: dumata na miha e duma zakon
Потребителски аватар
BlackDevil Т. Girl
Сървър Админ 2017
Сървър Админ 2017
Регистриран: 26 май 2017 01:32
CS Nick: N/A
Bulgaria

13 авг 2018 14:13

Това какво е написано в чата изобщо не ме вълнува, защото ти няма как да знаеш какво му е хрумнало в главата. След това много ясно си каза, че ще играе футбол с останалите, а тогава всеки си слага godmode. Дали ще го сложи 10 секунди по-рано или 15 няма никакво значение за мен.

Това оплакване няма да се вземе под внимание за Сървър Админа!
Потребителски аватар
Baron Corbin
Администратор
Администратор
Регистриран: 17 апр 2013 18:31
CS Nick: Baron Corbin
Настроение: Гарванско
Име: Eric Draven
Месторабота: Из сървърите и форума
Интереси: AMX MOD X
Контакти:
Bulgaria

14 авг 2018 03:22

Отменям изцяло модераторското решение, защото пък "мен ме вълнува" какво се изписва в чата. В това оплакване Сървър Админът е виновен и ще се вземе под внимание! С цялата си наглост реши да си даде Godmode, след като видя, че има избягал затворник и съвсем преднамерено използва правата, които са му дадени, за лична изгода, под претекста след това, че щял футбол да играе с тях. Съвсем ясно си го каза в чата "хайде, бунти ме сега". Съветвам го повече да не си позволява такива своеволия, за да не се стигне до по-сериозно наказание.
БЪЛГАРИЯ
НАД
ВСИЧКО

Ако имате предложения за форума и сървърите се обръщайте към мен!
Изображение
Заключена

Върни се в “Оплакване от админ(Архив)”