[Оплакване от играч и сървър админ] -- Jailbreak Extreme

Заключена
Потребителски аватар
Nelly ღ✿ ←
Супер потребител
Супер потребител
Регистриран: 04 дек 2017 22:01
CS Nick: -
Настроение: Confused.
Интереси: Dance, PS, criminology.
United States of America

17 май 2018 21:41

1. Ник на играча, извършил нарушението: (Трябва да е ясно и точно както в играта!) Bl@cK Scorp!oN
2. Какво е направил: Убива ме и не желае да даде фрий дей, след като админ ме излъга че съм от екипа на други двама :)
3. Демо/снимка на нарушението: :))))))))))))))))))))))
4. Сървъра, в който се е провинил: Jailbreak Extreme (h)
5. Вашето име в играта: VeLiTo We

1. Ник на админа, извършил нарушението: (Трябва да е ясно и точно както в играта!) My Choppa Hates Nibbers
2. Какво е направил: Лъже че съм от друг отбор, след което ме убиват и той не желае да даде фрий дей.
3. Демо/снимка на нарушението: Едно и също демо е.
4. Сървъра, в който се е провинил: Jailbreak Extreme (h)
5. Вашето име в играта: VeLiTo We

В началото, саймъна попита ew0ny от кой отбор е, след което админа каза "red e", след това друг играч написа че съм от тях, но не мръднах и накрая админат написа "red su we", отидох при червените и ето какво стана. :)
SpoilerShow
Демото надвишава допустимия лимит, все пак имам позволение от BlackDevil за да го кача.
За The Scorpion:

Преместих се защото админът ме излъга че съм червена :) След като останах сама, вярвах че са ми сменили glow-a ;) И не е нужно да ми напомняш правилата, защоот ги знам, проблемат е там че ме излъгаха ;) и да, преместих се точно заради играта, не за да си се разхождам из изолатора :) На моето демо се вижда всичко.

Едит2: Ако ти се гледа демо, точно преди да ме убиеш си погледнах и написах в чата "purple sum be" и щях да се върна, но нали да фрагнеш вместо да ме цепнеш или да напишеш да се върне трябва да убиваш.

Едит3 фор чопа : Ти му го каза когато те попита, после като ми казваха на мене той вече си знаеше от кой е и ти на мен го каза
Последна промяна от Nelly ღ✿ ← на 17 май 2018 22:27, променено общо 5 пъти.
Потребителски аватар
The Scorpion Hater
Сървър админ
Сървър админ
Регистриран: 29 юни 2017 20:19
CS Nick: Bl@cK Scorp!oN
Bulgaria

17 май 2018 21:53

Играта беше следната - както предварително сте разпределени по 2-ма (с един и същ glow) в 4-те ъгли на изолатора давам въпроси чрез /quest. Необходимо е само 1 от отбора да отговори и който цвят (glow) каже отговорилия пръв вярно, при този отбор отива 1 точка (може и да излъже, но това има вероятност да му изиграе лоша шега в крайна сметка). При събиране на 3 точки, победителите избират 1 цвят играчи и те щяха да бъдат убити.

Ти беше убита, защото си имаш място (от единия ъгъл на изолатора се премести до другия), а не заради играта. Така и така ми трябваха 6 човека, а вие останахте 7, след като един от вас излезе.. :D
Ето едно правило, с което би трябвало да си запозната:
29. Когато SIMON зададе команда включваща място, то остава, докато не зададе друго.

Едит: Последното, което пиша в това оплакване е че имаш командата /cam и можеш да провериш в какъв цвят glow си.
Потребителски аватар
Brazy. Против.
Сървър админ
Сървър админ
Регистриран: 15 яну 2018 20:30
CS Nick: -
Bulgaria

17 май 2018 22:11

Nelly написа:
17 май 2018 21:41
Преместих се защото админът ме излъга че съм червена :) След като останах сама, вярвах че са ми сменили glow-a ;) И не е нужно да ми напомняш правилата, защоот ги знам, проблемат е там че ме излъгаха ;) и да, преместих се точно заради играта, не за да си се разхождам из изолатора :) На моето демо се вижда всичко.
Ти май не следиш чата а? казах го на ew0ny защото той не знаеше, че е червен а на теб не знам как ти хрумна да ме послушаш като имаш ./cam + чата който да следиш за смяната ти на glow-а.
Потребителски аватар
BlackDevil Расиста
Модератор
Модератор
Регистриран: 26 май 2017 01:32
CS Nick: BlackDevil
Контакти:
Bulgaria

17 май 2018 22:42

След като видях демото няколко пъти и по-точно ситуацията, където те убиват си е напълно заслужено.

1) Никой не говори на теб, че си с червен цвят.
2) Беше с пусната 3д камера и се виждаше, че си лилава, а не червена.
3) Имаш място, което е да си замръзнала в ъгъла на изолатора, а ти отиде в другият край. Може да се приеме като фраг, но те убиха заслужено.
4) Никъде не виждам Сървър Админът да те е излъгал за нещо, защото той не говореше на теб, а на "ew0ny".
5) Дори и да са виновни ти не изчака следващият рунд, за да видиш дали ще ти дадът свободен ден, защото написаното в чата не е гаранция за нищо.
6) След като човека, с който беше в един отбор лефтна ти оставаш да играеш сама и това няма никакво значение, защото не може да се прекъсне играта заради това че някой лефтне.

Играчът няма да бъде наказан, а това оплакване няма да се вземе под внимамние за Сървър Админа.
Заключена

Върни се в “Оплакване от админ(Архив)”