Discord сървър: https://discordapp.com/invite/GwMe6Fb
Черен списък с измамници: viewtopic.php?f=6&t=77154

ТОВА е въпрос не проблем

Заключена
Потребителски аватар
bezrazli4en 040816
Потребител
Потребител
Регистриран: 28 мар 2018 14:29
CS Nick: b3zRazL!ch3n @ kzj
Име: Арнолд
Месторабота: Ня'а значение
Bulgaria

22 юни 2018 21:27

Значи да го кажа така.

Админа Caluu maa , ме банна от ghost сървъра мислейки ме за хак, и сега трябва да докажа че не съм, обаче ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО ми изпише "Demo recording дърабъра....'" аз отварям конзолата и веднага спирам демото защото ми сече и ми пада фпс, а това ми пречи да играя в сървъра. Не съм вчерашен, 12годишен бях като започнах 1.6 а вече съм на 25, не веднъж имах клан и сървъри и админи като Calu maa които ми скапаха всичко и се разпаднахме.

Кажете ми сега да чакам 5 дена да ми изтече бана ли и да се разправям с него или да пиша оплакване в Община Варна, защото не ми предоставя ЧЕРНО НА БЯЛО доказателство че съм wall+aim, тъй като исках screenshot снимки от програмата с която е "прегледал" демото в което съм хак. Нека само отбележа 00:00 влиза в сървъра и към 00:10 вече ме банва а аз съм 2frags-4dead и нямам право да бъда изслушан.
Потребителски аватар
Thugger. lejerniq
Ултра потребител
Ултра потребител
Регистриран: 22 юли 2015 18:21
CS Nick: dlg
Fiji

22 юни 2018 21:40

А като пускаш доклади как прикачваш демото..?Ако беше чист,нямаше да правиш драми,а просто щеше да си качиш демото,защото както ти вече спомена ""не съм вчерашен"".Колкото до това,че не ти се чака 5 дни---> SMS Unban..
Потребителски аватар
Waffen SS 01000001
Сървър админ
Сървър админ
Регистриран: 10 май 2016 19:08
CS Nick: Waffen SS
Месторабота: Lufthansa Technik
Интереси: sashka_
Bulgaria

22 юни 2018 21:42

Нека ти се обясни така: Би ли повярвал на някого, че не е хак само на думи? Тези демота не напразно се искат, за да се види дали наистина си използвал хак или не. Не искат по принцип от админа, защото неговата работа не е да запазва демото след всеки бан, а и от страна на баннатият най-добре се вижда дали той е употребил помощно средство.
Изображение
SpoilerShow
Трябва добре да знаете, че хора, които вече не са Сървър Админи тук, са най-опасни - Михайлов
Потребителски аватар
waBrave peonr
Модератор
Модератор
Регистриран: 01 ное 2016 19:32
CS Nick: waBrave
Canada

22 юни 2018 21:47

Запазвай си демотата => Problem solved.
Изображение
Заключена

Върни се в “Архив”