Черен списък с измамници: viewtopic.php?f=6&t=77154

Молба/Проблем в сървър (JailBreak Extreme)

Заключена
Потребителски аватар
WhiteEagle Indianec
Потребител
Потребител
Регистриран: 25 окт 2017 12:42
CS Nick: }White Eagle{
Име: "\/~'~\/"
Bulgaria

09 авг 2018 23:51

Здравейте, днес играх във Вашия сървър и по едно време ми спря мишката докато бях саймън и нали исках да напиша " абе тая мишка пак бъгна изчакайте малко" и авто-гаг системата ме гагна за думата мишка предполагам. На следващия мап (гаг-а беше в последните минути на предния мап) исках да напиша на админ/подръжка " абе написах че ми бъгна мишката и тая система взе че ме гагна" и отново един гаг за 5 минути... Бихте ли желали да премахнете тази дума от системата все пак има двузначно значение и не е приятно. Благодаря предварително.
Прави това, което искаш, защото ако не го направиш ще съжеляваш, че не си.
Потребителски аватар
summertime vibes
Дизайнер
Дизайнер
Регистриран: 27 дек 2016 21:40
CS Nick:
Steam ID: /id/thegodnesia
Контакти:
Afghanistan

10 авг 2018 00:42

Като цяло това от gag-a автоматично да те gag-ва е тъпо или поне думите, които са слежни са зле. Мен ме гагна 1 път, защото казах ламер, което не е обида. Не знам дали още е фикснато, но давам пример..
Потребителски аватар
high sense. 1337
Тест админ
Тест админ
Регистриран: 11 юни 2018 22:11
CS Nick: -magdalena.
Bulgaria

10 авг 2018 01:01

Съгласен съм. Плъгина е много бъгав, особено в hns-то. Гагва за думи, като ''fuC'' , ''maika''
1337
Потребителски аватар
Baron Corbin
Администратор
Администратор
Регистриран: 17 апр 2013 18:31
CS Nick: Baron Corbin
Настроение: Гарванско
Име: Eric Draven
Месторабота: Из сървърите и форума
Интереси: AMX MOD X
Контакти:
Bulgaria

10 авг 2018 01:10

Нищо няма да се премахва, плъгина си е перфектен, а да се говори за бъгове е направо смешно и нелепо. Просто ще се наложи да си мерите приказките в чата.

Съветвам авторът на темата да използва чуждицата "мауса", когато има в предвид компютърната мишка (би трябвало да се подразбира какво имаш в предвид), тъй като такива думи напоследък доста са се утвърдили в родния ни език, колкото и неприятно да е. Примери бол...
БЪЛГАРИЯ
НАД
ВСИЧКО

Ако имате предложения за форума и сървърите се обръщайте към мен!
Изображение
Заключена

Върни се в “Архив”